O firmie 

            SIBEZA Sp. z o. o. to polska firma, która powstała w 2020 roku w Lublinie. Realizując misję naszej spółki od 2022 roku rozpoczęliśmy produkcję obuwia militarnego i bezpiecznego pod marką własną SIBEZA. Jednocześnie od samego początku naszej działalności jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem i koordynatorem na rynkach: polskim, litewskim, łotewskim, estońskim, ukraińskim, słowackim oraz czeskim dla francuskiego producenta obuwia ognioodpornego, ratowniczego i strażackiego -firmy BOCHE

 

Zespół

            Nasz zespół posiada bogate doświadczenie w zakresie technologii i produkcji obuwia. Przez wiele lat współtworzyliśmy obuwie specjalistyczne w dużych polskich i zagranicznych firmach. Posiadamy wiedzę, którą chcielibyśmy Państwu przekazać najlepiej, jak potrafimy -w postaci naszych produktów.

 

Marka własna

            W II kwartale 2022 roku wprowadziliśmy do naszej kolekcji pierwsze modele obuwia taktycznego CSG oraz DXB (w kolorze czarnym), następnie z końcem roku modele obuwia służbowego z kolekcji PRO, powiększając tym samym wachlarz oferty obuwia specjalistycznego. W II kwartale 2023 roku rozwijamy CSG i DXB o wersje kolorystyczne OLIVE, COYOTE oraz DESERT. Równocześnie pojawia się nowość w postaci trzewika SVG. Do końca roku wprowadzamy szeroką gamę modeli obuwia bezpiecznego i zawodowego.

Partner strategiczny

            Francuska firma BOCHE istnieje na rynku producentów obuwia specjalnego od 1960 roku, projektując i produkując obuwie przeznaczone dla profesjonalnych grup odbiorców.

W chwili obecnej głównymi klientami BOCHE na całym świecie są przede wszystkim służby ratownictwa specjalistycznego tj.: straż pożarna, ratownictwo medyczne, jak również jednostki policji i wojska. Na rynku francuskim BOCHE jest jednym z głównych dostawców obuwia do francuskiej straży pożarnej, policji oraz wojska, w tym Legii Cudzoziemskiej. Firma słynie z bardzo wysokiej jakości swoich produktów.

 

Produkty 

            Wychodząc naprzeciw wymaganiom Klientów, staranie wybraliśmy modele butów, które cechuje:

-     wysoka jakość

-     najwyższy poziom bezpieczeństwa

-     odporność na trudne warunki

-     komfort użytkowania

-     wysokie standardy i innowacje

-     niezawodność

-     najwyższe parametry

 

Inwestycje

            Inwestujemy w przyszłość. Opracowaliśmy nowoczesną formę spodów obuwia bezpiecznego, zawodowego oraz taktycznego, która wyróżnia nas spośród innych. Inwestujemy w technologie, która pozwala na stałe poszerzanie oferty, a lata 2022-2024 są czasem rozwoju i wejścia Spółki na rynki europejskie.

 

Nasza misja 

            Misją naszej firmy jest wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań w zakresie ochrony stóp, tak aby były one odpowiednio zabezpieczone podczas wykonywania pracy, nawet tej w najtrudniejszych warunkach.

            Dołożymy wszelkich starań, aby sprostać Państwa oczekiwaniom. Potrafimy słuchać i postaramy się wdrożyć Państwa pomysły w życie naszych produktów. To pozwoli na stały rozwój i unikalność naszej oferty.

 

Koncentrujemy się na prostych zasadach: bezpieczeństwo i wygoda!

Dziękujemy za zaufanie!