O firmie 

            Firma SIBEZA Sp. z o. o. powstała w 2020 roku w Lublinie. Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem i koordynatorem na rynku polskim, francuskiego producenta obuwia ognioodpornego, ratowniczego i strażackiego, firmy BOCHE.

 

Zespół

            Nasz zespół posiada bogate doświadczenie w zakresie technologii i produkcji obuwia. Przez wiele lat współtworzyliśmy obuwie specjalistyczne w dużych polskich i zagranicznych firmach. Posiadamy wiedzę, którą chcielibyśmy Państwu przekazać najlepiej, jak potrafimy -w postaci naszych produktów.


Marka własna

            W bieżącym roku zaprezentujemy pod własną marką, modele obuwia bezpiecznego i zawodowego, jak również taktycznego i koszarowego, zapewniając tym samym pełen wachlarz oferty obuwia specjalistycznego. 

Partner strategiczny

            Francuska firma BOCHE istnieje na rynku producentów obuwia specjalnego od 1960 roku, projektując i produkując obuwie przeznaczone dla profesjonalnych grup odbiorców.

W chwili obecnej głównymi klientami BOCHE na całym świecie są przede wszystkim służby ratownictwa specjalistycznego tj.: straż pożarna, ratownictwo medyczne, jak również jednostki policji i wojska. Na rynku francuskim BOCHE jest jednym z głównych dostawców obuwia do francuskiej straży pożarnej, policji oraz wojska, w tym Legii Cudzoziemskiej. Firma słynie z bardzo wysokiej jakości swoich produktów.

 

Produkty 

            Wychodząc naprzeciw wymaganiom Klientów, staranie wybraliśmy modele butów, które cechuje:

-     wysoka jakość

-     najwyższy poziom bezpieczeństwa

-     odporność na trudne warunki

-     komfort użytkowania

-     wysokie standardy i innowacje

-     niezawodność

-     najwyższe parametry

 

Inwestycje

            Inwestujemy w przyszłość. Obecnie opracowujemy nowoczesną formę spodów obuwia bezpiecznego, zawodowego oraz taktycznego, która będzie nas wyróżniać spośród innych.

 

Nasza misja 

            Misją naszej firmy jest wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań w zakresie ochrony stóp, tak aby były one odpowiednio zabezpieczone podczas wykonywania pracy, nawet tej w najtrudniejszych warunkach.

            Dołożymy wszelkich starań, aby sprostać Państwa oczekiwaniom. Potrafimy słuchać i postaramy się wdrożyć Państwa pomysły w życie naszych produktów. To pozwoli na stały rozwój i unikalność naszej oferty.

 

Koncentrujemy się na prostych zasadach: Bezpieczeństwo i Wygoda! 

Dziękujemy za zaufanie!